O čom magazín je?

Magazín život a výživa vznikol za účelom vzdelať vás vo výžive. Jeho cieľom je od samého počiatku odovzdať vám informácie o zdravom stravovaní, zdravom životnom štýle a všetkým s ním spojenom.


Zdravý životný štýl je nesmierne dôležitý a málokto sa v dnešnej dobe vo všetkých pojmoch a číslach vyzná. Z toho dôvodu sme spustili informatívny stránku život a výživa – aby sme vás previedli svetom výživy pokiaľ možno tak, aby ste potom boli schopní sami hodnotiť, či žijete zdravo, alebo nie.


Prečo teda magazín vznikol?

Všimli sme si, že dnes ľudia čoraz viac diskutujú o zdravie, o výžive, o životnom štýle, ale sami koľkokrát nevie čo je to kalórie, alebo MAKROŽIVINY. Dôvod vzniku magazínu život a výživa je teda snaha podať všetkým, ktorí o to majú záujem, informácie o tom, ako sa stravovať zdravo, čo všetky tie pojmy znamenajú a ako sa zorientovať v nápisoch na obaloch potravín a v terminológii odborníkov na výživu. Dúfame, že si vďaka nám tiež nájdete to svoje.


Jaké informace vám podáváme?

Všetky informácie, ktoré nájdete na našich stránkach sa snažíme podať čo najprehľadnejšie. Nechceme vás zahŕňať zbytočnú zložitú odbornú rečou či termíny, aby ste potom po prečítaní článku vlastne nevedeli, ktorá bije.

Skrátka a jednoducho chceme, aby ste potom, čo probrouzdáte náš magazín boli schopní sami zhodnotiť, či je táto potravina, ktorú sa chystáte zjesť zdravá, alebo napríklad čo znamená, keď je na obale potraviny napísané 350kcal / 1460kJ.

Priebežne pre vás magazín zväčšujeme a snažíme sa vyberať čo najrelevantnejšie témy. V budúcnosti pre vás plánujeme oveľa viac článkov, na oveľa viac tém a aj veľa ďalších interaktívnych možností vzdelávania sa a zisťovanie. Máme sa teda na čo tešiť.


Kto nám tvorí grafiku?

Logo, web design, ilustrácie a ďalšie máme vďaka artster.cz.


Chcete sa s nami spojiť?

Kontaktovať nás môžete na email info@zivotavyziva.cz.